Rüyada güzel kirpik görmek

Rüyada güzel kirpik görmek çevrenizden takdir görmeye, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına inanılır.

Rüyada güzel kirpik gördüyseniz:

  • Sizi çok yoracak olan tartışmalara girmeniz gerekebilir.

Rüyada güzel kirpik görmek alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine tabir olunur.

Rüyada kirpik çıkarmak imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kirpik kestirmek eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah kirpik görmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada takma kirpik takmak yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine delalettir.

Rüyada dökülmüş kirpik görmek eşi ile arasının açılacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada gözden kirpik çıkartmak mallarının da hayırlı olacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada göz ve kirpik görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments