Rüyada güneşin üzerinde oturmak

Rüyada güneşin üzerinde oturmak unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, bolluğun ve verimin de artacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, en yüksek makamlara oturacağına, sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına işarettir.

Rüyada güneşin üzerinde oturmak gördüyseniz:

  • Beklenmedik şekilde sizin için önemli bir kişinin dikkatini çekebilirsiniz.

Rüyada güneşin üzerinde oturmak çok büyük bir maddi zarara uğramasına rağmen işlerini iyi bir şekilde düzelteceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine inanılır.

Rüyada güneşin ısıttığını görmek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada güneşin sıcaklığını hissetmek güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine tabir olunur.

Rüyada güneşin altında oturmak herşeyin daha fazlasına kavuşacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, sorunların yakın zaman içinde son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada güneşin doğuşunu görmek kurulu düzenin yıkılacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada güneşin batışını seyretmek her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güneşin parladığını görmek ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına alamet etmektedir.

Rüyada güneşin battığını görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, az maliyetle ticarete atılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments