Rüyada gümüş kol saati görmek

Rüyada gümüş kol saati görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, işe ve aşa kavuşacağına, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, dünyanın kendisine galip gelmesine, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine delalettir.

Rüyada gümüş kol saati gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi veya ailenizi ilgilendiren konular ilerleme göstermeye başlıyor.

Rüyada gümüş kol saati görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kol saati kırmak rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine delalet eder.

Rüyada kol saati vermek yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada kol saati denemek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine tabir olunur.

Rüyada kol saati takmak hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine delalettir.

Rüyada hediye kol saati almak kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sarı kol saati görmek bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kol saati takmak karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments