Rüyada gözlük çalmak

Rüyada gözlük çalmak verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlük çalmak gördüyseniz:

  • İlerleme odaklı düşünün.

Rüyada gözlük kullanmak dua alacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine delalettir.

Rüyada gözlük çalmak aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına, zararlarını telafi edeceğine yorulur.

Rüyada gözlük temizlemek sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada gözlük yapmak zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük satmak yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, zorluğa ve darlığa düşeceğine yorulur.

Rüyada gözlük camı kırmak kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işaret eder.

Rüyada gözlük kırıldığını görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüden gözlük almak gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, mutlu ve hafif hissedeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments