Rüyada göle atlamak

Rüyada göle atlamak kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, ticaret ehli kimse olacağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada göle atlamak gördüyseniz:

  • Tuhaf davranan kişilere yol göstermeye çalışmak zaman kaybı olabilir.

Rüyada göle girmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada göle atlamak alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göle balık atmak pişman olacağı şeyler yapacağına, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine delalettir.

Rüyada arabayla göle düşmek itibar göreceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada bulanık göle görmek yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, daima afiyette olacağına, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine delalet eder.

Rüyada kirli göle girmek ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, rahat edileceğine tabir olunur.

Rüyada balıklı göle düşmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına delalet etmektedir.

Rüyada göle düşeceğini görmek kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, kazancının sürekli artacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments