Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına, yeni bir çevre edinileceğine, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, gözyaşının kuruyacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, borçların ödeneceğine, insanların hayır dualarının alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını gördüyseniz:

  • Olayları incelemeye almak yerine, karşı tarafı dikkatle dinlemeniz daha doğru olabilir.

Rüyada gökyüzünden ateş yağdığını görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzünden taş yağdığını görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine işaret eder.

Rüyada gökyüzünden balık yağdığını görmek kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünden nur yağdığını görmek toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünden toprak yağdığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, durumun değişmesine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünden yıldız yağdığını görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünden para yağdığını görmek üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzünden ateş düştüğünü görmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments