Rüyada gökyüzünde ışıltı görmek

Rüyada gökyüzünde ışıltı görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gökyüzünde ışıltı gördüyseniz:

  • Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren konularda yeni şeyler öğrenebilirsiniz veya imajınızı ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada gökyüzünde ışıltı görmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada ışıltı görmek aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde at görmek içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, işlerin günden güne daha da artacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde ip görmek ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünde gezmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde uyumak zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde bulunmak ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde bayrak görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments