Rüyada gökyüzü ve bulut görmek

Rüyada gökyüzü ve bulut görmek hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, çok rahat bir nefes alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına yorulur.

Rüyada gökyüzü ve bulut gördüyseniz:

  • Veya yine, partnerinizi daha iyi tanımanızı, gerçek yüzünü görmenizi sağlayacak gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada gökyüzü ve bulut görmek yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine tabir olunur.

Rüyada gökyüzü bulut görmek tatsızlıkların sona ereceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına işarettir.

Rüyada gökyüzü çıkmak hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, helal rızık yiyeceğine alamet eder.

Rüyada temiz gökyüzü görmek kavgaların büyüyeceğine, rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzü mavisi görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalettir.

Rüyada güzel gökyüzü görmek ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada yeşil gökyüzü görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzü yıldız görmek elinize para geçeceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments