Rüyada gideceği yolu kaybetmek

Rüyada gideceği yolu kaybetmek büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, eve kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada gideceği yolu kaybetmek gördüyseniz:

  • Kariyerinizi, işinizi veya genel anlamda toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren konularda hızla ilerlemeye başlıyorsunuz.

Rüyada gideceği yolu kaybetmek de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada gideceği yolu bulamamak blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada gideceği yeri aramak üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına tabir olunur.

Rüyada gideceği yere geç kalmak moralinin bozulacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gideceği yere gidememek projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gideceği yeri bulamamak daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına alamet eder.

Rüyada askere gideceği yeri görmek rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada yolu sulamak ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments