Rüyada geniş tuvalet görmek

Rüyada geniş tuvalet görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada geniş tuvalet gördüyseniz:

  • Yakınlarınızın size bir sürprizi olabilir.

Rüyada geniş tuvalet görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada geniş kuyu görmek çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada geniş bilezik görmek işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına rivayet eder.

Rüyada geniş yeni ev görmek kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine tabir olunur.

Rüyada geniş mutfak görmek kalkınacağına, kötülüğe uğramadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada geniş evler görmek daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine yorulur.

Rüyada geniş ve güzel ev görmek sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, ibadete ağırlık verileceğine inanılır.

Rüyada geniş balkonlu ev görmek her iki konuda da gönlünden geçenlerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine, şansının kendinden yana olacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments