Rüyada fotoğraf albümüne bakmak

Rüyada fotoğraf albümüne bakmak kazancında bereketin artacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, eline para geçeceğine, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine bakarak, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada fotoğraf albümüne bakmak gördüyseniz:

  • Dikkatli olmamanız durumunda sizi yönendirmeye çalışan kişilere karşı tedbirli olamayabilirsiniz.

Rüyada fotoğraf albümüne bakmak mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine alamet eder.

Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına delalet eder.

Rüyada fotoğraf bastırmak işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işarettir.

Rüyada fotoğraf çektirmek arzularının yerine geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraf asmak işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğraf çekmek işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada fotoğraf saklamak hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine yorulur.

Rüyada fotoğraf toplamak işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments