Rüyada fitre görmek

Rüyada fitre görmek sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, kendisini mutsuz edeceğine işarettir.

Rüyada fitre gördüyseniz:

  • Evinizi veya önem verdiğiniz bazı başlıkları ilgilendiren konularda kafanızda ani fikirler oluşabilir.

Rüyada fitre görmek tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine yorulur.

Rüyada birine fitre vermek uzun ömürlü bir kişi olunacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına inanılır.

Rüyada fitre verdiğini görmek durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine alamet eder.

Rüyada fitre zekat almak zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Rüyada fitre aldığını görmek kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments