Rüyada firavunun cesedini görmek

Rüyada firavunun cesedini görmek aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, kazancının eksileceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, ruhuna hayrat yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada firavunun cesedini gördüyseniz:

  • Yönünüzü belirleyip, o yolda ilerlemeniz gerekiyor.

Rüyada firavunun cesedini görmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, geçim derdi yaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin cesedini görmek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına inanılır.

Rüyada annenin cesedini görmek daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına işarettir.

Rüyada kardeşinin cesedini görmek çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının cesedini görmek hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine rivayet eder.

Rüyada kızının cesedini görmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine işarettir.

Rüyada babasının cesedini görmek kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına yorulur.

Rüyada tanımadığın birinin cesedini görmek bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments