Rüyada evinin tozlandığını görmek

Rüyada evinin tozlandığını görmek işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada evinin tozlandığını gördüyseniz:

  • Bir arkadaş toplantısında önemli kararlar alabilirsiniz.

Rüyada evinin tozlandığını görmek yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına delalettir.

Rüyada evinin değiştiğini görmek içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine delalet eder.

Rüyada evinin çökmesini görmek önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evinin içinde uçmak özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine inanılır.

Rüyada evinin balkonunu yıkamak onlara sanat öğreteceğine, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada evinin salonunu görmek hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine, işinde profesyonel kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada evinin anahtarını görmek ağlayacağına ve dertleneceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada evinin boyandığını görmek kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments