Rüyada evini süpürmek

Rüyada evini süpürmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine, güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada evini süpürmek gördüyseniz:

  • İş hayatınıza dikkat edin.

Rüyada evını görmek moralin bozulacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada evini satmak malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine alamet eder.

Rüyada evini ilaçlamak ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına delalet eder.

Rüyada evini ayırmak hasta olanlar için şifa bulmaya, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada evini kilitlemek hiç bilmediği bir işe gireceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada evini süpürmek büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evini yenilemek kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına yorulur.

Rüyada evini taşımak yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments