Rüyada evinde civciv görmek

Rüyada evinde civciv görmek elindeki imkanların artacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinde civciv gördüyseniz:

  • Başkalarının anlattıklarına güvenerek karar almamanızda fayda var.

Rüyada evinde civciv görmek aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına alamet eder.

Rüyada civciv yıkamak çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada civciv kesmek çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına inanılır.

Rüyada civciv tutmak maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada civciv sevmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada civciv büyütmek o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına işaret etmektedir.

Rüyada civciv pişirmek işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına işarettir.

Rüyada civciv satın almak dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments