Rüyada evde yağmur suyu görmek

Rüyada evde yağmur suyu görmek eve kapanıp, kendine döneceğine, kişinin can derdine düşeceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, hastalıkların biteceğine, çalışmalarının beğenileceğine, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde yağmur suyu gördüyseniz:

  • Genellikle kısa ilişkileri tercih edeceksiniz.

Rüyada evde yağmur suyu görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmur suyu toplamak sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yağmur suyu biriktirmek problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kirli yağmur suyu görmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına delalet eder.

Rüyada yağmur suyu içtiğini görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalettir.

Rüyada yağmur suyu doldurmak anne babaya müjde verileceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada temiz yağmur suyu görmek sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine yorulur.

Rüyada çamurlu yağmur suyu görmek hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments