Rüyada et ve kan görmek

Rüyada et ve kan görmek eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, sıkıntı çekeceğine, çok büyük mutluluk duyacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada et ve kan gördüyseniz:

  • Duygularınızı kimseyle paylaşmamalısınız.

Rüyada kan kusmak kan tükürmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada kan hissetmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına alamet etmektedir.

Rüyada et ve kan görmek sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kan yutmak çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kan içmek sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kan ve su görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kan tükürmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine yorulur.

Rüyada kan aldırmak umutlarına, hayallerine kavuşacağına, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments