Rüyada eski çarşaf görmek

Rüyada eski çarşaf görmek kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına, böylece kendine güveneceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tövbe etmeden vefata, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, muradının gerçekleşeceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine delalettir.

Rüyada eski çarşaf gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı elde etmek için az çok hesaplanabilir riskler alabilirsiniz.

Rüyada eski çarşaf görmek rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, ayrılanların kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada çarşaf örtmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada çarşaf taşımak ruhunun dinleneceğine, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çarşaf yemek isabetli kararlar alacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çarşaf değiştirdiğini görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ipe çarşaf asmak çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada üstüne çarşaf örtmek maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüyada çarşaf altına girmek şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments