Rüyada eski bir dolap görmek

Rüyada eski bir dolap görmek ne yapacağını şaşıracağına, istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski bir dolap gördüyseniz:

  • Eğitimsel konularda sizi yanıltan kişiler olabilir.

Rüyada eski bir dolap görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına alamet eder.

Rüyada eski dolap görmek sırtının yere gelmeyeceğine, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir dolap dolusu kıyafet görmek rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir dolap elbise görmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir sürü dolap görmek rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada dolap silmek elde bulunan imkânların artacağına, önemli işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolap kilitlemek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada dolap düzeltmek zenginliğe sahip olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments