Rüyada eşinin yüzünü siyah görmek

Rüyada eşinin yüzünü siyah görmek bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin yüzünü siyah gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yapması olası olan teklifleri kabul etmemelisiniz.

Rüyada eşinin yüzünü siyah görmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşının yüzünü siyah görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş birinin yüzünü siyah görmek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada eşinin yüzünü görmek işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü siyah görmek rahatlığa erileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünü siyah görmek uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada bir ölünün yüzünü siyah görmek aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, dertleşerek moral bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin yüzünü mor görmek dünya malının çoğalacağına, hayatının da zorlaşacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments