Rüyada eşinin kaka yaptığını görmek

Rüyada eşinin kaka yaptığını görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, mutsuz, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin kaka yaptığını gördüyseniz:

  • Mevcut durumdan istediğiniz sonuçları almak veya isteklerinize kavuşabilmak istiyorsanız, diğerlerinin fikirlerine, planlarına veya zamanlamalarına da riayet etmelisiniz.

Rüyada eşinin kaka yaptığını görmek uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına işaret eder.

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada ağzından kaka yaptığını görmek dertlerinin unutulacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Rüyada yatağa kaka yaptığını görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, bir sebeple hem çok şaşıracağına, hem de çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bebeğinin kaka yaptığını görmek kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin kaka yaptığını görmek zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada altına kaka yaptığını görmek eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne kaka yaptığını görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, isteklerine kavuşacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments