Rüyada erkekten çiçek almak

Rüyada erkekten çiçek almak yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, kısmetinin artacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına alamet eder.

Rüyada erkekten çiçek almak gördüyseniz:

  • Sonuçta her şey olacağına varıyor.

Rüyada erkekten çiçek almak işlerinin iyi gideceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına tabir olunur.

Rüyada bir erkekten beyaz çiçek almak maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine delalettir.

Rüyada erkekten korkmak yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine işarettir.

Rüyada erkekten etkilenmek rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada erkekten kağıt almak büyük başarı kazanacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına rivayet eder.

Rüyada yabancı erkekten hoşlanmak girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkekten parfüm almak çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada bir erkekten korkmak sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments