Rüyada erkek gömlek almak

Rüyada erkek gömlek almak hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, eskisinden de iyi olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyada erkek gömlek almak gördüyseniz:

  • Pek çok konu transforme oluyor.

Rüyada erkek gömlek almak kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına delalettir.

Rüyada siyah gömlek erkek görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada gömlek giyen erkek görmek yetim sevindireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı gömlek giyen erkek görmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine işarettir.

Rüyada erkek gömlek görmek çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz gömlek erkek görmek çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, birçok doktora gitmesine, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz gömlek giyen erkek görmek ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek gömlek ütülemek deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, iyiliklerden yüz çevirmeye işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments