Rüyada erkek çocuğunu sahiplenmek

Rüyada erkek çocuğunu sahiplenmek hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu sahiplenmek gördüyseniz:

  • Açık olun, yoksa kaybeden siz olursunuz.

Rüyada erkek çocuğunu sahiplenmek kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğunu gezdirmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğunu kurtarmak gücünün, kudretinin yerine geleceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkek çocuğunu emzirmek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü erkek çocuğunu görmek hayatının kötüye doğru gideceğine, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına alamet eder.

Rüyada erkek çocuğunu kucağına almak iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, kendisi paralayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu boğulmaktan kurtarmak içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada başkasının erkek çocuğunu emzirmek allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments