Rüyada erimiş yağ görmek

Rüyada erimiş yağ görmek hayatı baştan aşağı değiştireceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına inanılır.

Rüyada erimiş yağ gördüyseniz:

  • Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir.

Rüyada erimiş yağ görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada erimiş demir görmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada erimiş kurşun görmek patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, makam edineceğine işaret eder.

Rüyada erimiş asfalt görmek sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada erimiş plastik görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada erimiş kar suyu görmek hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, işinde dar boğaza gireceğine yorulur.

Rüyada erimiş dondurma görmek elin bollaşacağına, dargınların barışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erimiş mum görmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments