Rüyada en yakın arkadaşıyla küsmek

Rüyada en yakın arkadaşıyla küsmek özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına, uzun bir süre boyunca zorluk çekileceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, onlardan taraf hayır göreceğine, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada en yakın arkadaşıyla küsmek gördüyseniz:

  • Daha dikkatle dinlemenizde fayda var.

Rüyada en yakın arkadaşıyla küsmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine işarettir.

Rüyada yakın arkadaşıyla evlendiğini görmek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyi en yakın arkadaşıyla aldatmak kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına yorulur.

Rüyada en yakın arkadaşıyla seviştiğini görmek borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yakın arkadaşıyla kavga ettiğini görmek iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada en yakın arkadaşıyla tartışmak kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına rivayet eder.

Rüyada yakın arkadaşıyla öpüşmek kendi işini kurup başına geçeceğine, ekmeğinin verimli olacağına tabir olunur.

Rüyada yakın arkadaşıyla evlenmek yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments