Rüyada ellerini ıslak görmek

Rüyada ellerini ıslak görmek elindeki işten büyük zararlar göreceğine, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini ıslak gördüyseniz:

  • Başladığınız şeyleri bitirmelisiniz.

Rüyada ellerini ıslak görmek doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, onurlu bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini temizlemek çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına işarettir.

Rüyada ellerini göstermek her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerini yumruk yapmak uğranılan zararların telafi edileceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ellerini çatlamış görmek yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada ellerini yeşil görmek her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada çamurlu ellerini yıkamak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerini kara görmek çirkin iftiralara uğrayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments