Rüyada ellerde yara görmek

Rüyada ellerde yara görmek iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, spor yapmaya başlanılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine yorulur.

Rüyada ellerde yara gördüyseniz:

  • Doğru şeyleri yaparak imajınızı korumanız gerekiyor.

Rüyada ellerde yara görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ellerde kan görmek sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına delalet eder.

Rüyada ellerde kıl görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada ellerde kına görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerde çil görmek kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ellerde siğil görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine inanılır.

Rüyada yara temizlemek sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yara görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments