Rüyada elinde yara olduğunu görmek

Rüyada elinde yara olduğunu görmek helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, küskünlük yaşanacağına, sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, güven kaybına uğrayacağına fakat bu olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elinde yara olduğunu gördüyseniz:

  • Gelir durumunuz sizi endişelendirebilir.

Rüyada elinde yara olduğunu görmek endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ elinde yara görmek tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin elinde yara görmek aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, sevinileceğine işaret eder.

Rüyada kafada yara olduğunu görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayakların yara olduğunu görmek iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacağının yara olduğunu görmek çalışmaları kötüleyeceğine, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada ağzının yara olduğunu görmek kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, ilim irfan öğreneceğine tabir olunur.

Rüyada yüzünde yara olduğunu görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments