Rüyada elinde civciv görmek

Rüyada elinde civciv görmek mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına rivayet eder.

Rüyada elinde civciv gördüyseniz:

  • Birden öfkeye kapılabilirsiniz.

Rüyada elinde civciv görmek gelirinin azalacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, endişelerin biteceğine alamet eder.

Rüyada civciv toplamak isyan edeceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada civciv kaybetmek rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına delalettir.

Rüyada civciv yemlemek bolluk ve bereket göreceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına işarettir.

Rüyada civciv görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada civciv doğurmak aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birçok civciv görmek hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki civciv görmek mutsuz ve huzursuz olacağına, sıkıntısının biteceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments