Rüyada duvar dibinde oturmak

Rüyada duvar dibinde oturmak maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada duvar dibinde oturmak gördüyseniz:

  • Pahalı şeyler alabilir, elbise ya da ev eşyası için bütçenizi zorlayıp, borç altına girebilirsiniz.

Rüyada duvar dibinde oturmak zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine işarettir.

Rüyada duvar dibinde ağlamak yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, büyük başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağacın dibinde oturmak sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, ağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizin dibinde yüzmek zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, işlerinin de hal yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada havuzun dibinde yüzmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, zorlanacağına, sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada deniz dibinde olmak maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada denizin dibinde para görmek insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada denizin dibinde nefes almak hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neriman

Ruyada duvar dibine oturan kadınlar görmek