Rüyada düşmanını boğmak

Rüyada düşmanını boğmak iyi gelir getiren işler yapılacağına, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanını boğmak gördüyseniz:

  • Sonuçları farklıdır.

Rüyada düşmanını boğmak sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada düşmanını tokatlamak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada düşmanını öldürmek üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına alamet eder.

Rüyada düşmanını yaralamak kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına inanılır.

Rüyada düşmanını korkutmak hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, hastaysa şifa bulacağına inanılır.

Rüyada düşmanını hasta görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanını misafir etmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadın düşmanını görmek hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments