Rüyada durgun suda balık tutmak

Rüyada durgun suda balık tutmak en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, mutluluktan bolca nasipleneceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada durgun suda balık tutmak gördüyseniz:

  • Geçmişe bağlı konular nedeniyle ilişkilerinize zarar vermemeye çalışmanızda fayda var.

Rüyada durgun suda balık tutmak o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada durgun suda balık görmek okul gibi hayratlar yaptırılacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada durgun suda yüzmek ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada suda balık yakalamak aile saadetinin de artacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine inanılır.

Rüyada duru suda balık tutmak rahatının kaçacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine inanılır.

Rüyada suda küçük balık görmek seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada suda elle balık tutmak iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına rivayet eder.

Rüyada temiz suda balık görmek iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments