Rüyada dükkanda olmak

Rüyada dükkanda olmak hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, yakında işlerinin aksayacağına delalettir.

Rüyada dükkanda olmak gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızla ilgili seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada dükkanda olmak duyduğu endişenin iki kat artacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada dükkanda temizlik yapmak sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına delalettir.

Rüyada dükkanda böcek görmek zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına delalet eder.

Rüyada dükkanda kalabalık görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına delalettir.

Rüyada dükkanda oturmak tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada dükkanda çalışmak büyük kayıplara uğrayacağına, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dükkanda uyumak eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir dükkanda çalışmak yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments