Rüyada düğüne gitmek

Rüyada düğüne gitmek zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, yokluk çekeceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada düğüne gitmek gördüyseniz:

  • Evinizi, mal varlıklarınızı, özel yaşamınızı veya ruhsal durumunuzu ilgilendiren başlıklarda tıkanan veya oldukça karmaşık hale gelen bazı konularda aklınıza parlak fikirler gelebilir.

Rüyada düğüne gitmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada düğüne katılmak güvenli ve mutluluk dolu seyahate, ağlayacağına alamet eder.

Rüyada düğüne çağrılmamak sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına alamet eder.

Rüyada düğüne geç kalmak sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, barışçıl ruhunu, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, kindar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşınla düğüne gitmek maddi olarak güç kazanacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilisiyle düğüne gitmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada düğüne gitmeye hazırlanmak sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle düğüne gitmek sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, sorunların artacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Betül

Selamün aleyküm rüyamda uzakta olan yakınlarımızın düğünü varmış oraya gidiyoruz iki üç tane sımsıkı sarılıp beni çok sevdiklerini belli ediyor bazı akrabalarım şaşırıyorum hayır olsun

Betül

Allah razı olsun