Rüyada dudaklarına ruj görmek

Rüyada dudaklarına ruj görmek yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, başarıya ulaşacağına, maddi imkânlarının azalacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, sevincinin üzüntüye döneceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine delalettir.

Rüyada dudaklarına ruj gördüyseniz:

  • Alışverişlerde kazançlısınız.

Rüyada dudaklarına ruj görmek yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada dudaklarına ruj sürmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, bunun kendisi için büyük şans olacağına tabir olunur.

Rüyada ruj yemek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına işaret eder.

Rüyada parlak ruj sürmek daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada mor ruj görmek çok başarılı olacağına, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada pembe ruj sürmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına işaret eder.

Rüyada ruj hediye almak eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine işaret eder.

Rüyada yeşil ruj görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments