Rüyada donunu çıkarmak

Rüyada donunu çıkarmak zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, alım gücünü yitireceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine rivayet eder.

Rüyada donunu çıkarmak gördüyseniz:

  • Davranışlarınız, çevrenizdekiler üzerinde uyumsuz bir kişi izlenimi bırakıyor.

Rüyada donunu çıkarmak nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine delalettir.

Rüyada başkasının donunu giymek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına tabir olunur.

Rüyada donunu kaybetmek aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının donunu görmek bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments