Rüyada dolu yağması görmek

Rüyada dolu yağması görmek rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, sermayesini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada dolu yağması gördüyseniz:

  • Lüzumsuz olaylar birbirini izleyebilir.

Rüyada dolu yağması görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına alamet eder.

Rüyada yağmurun yağması görmek yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yağmur yağması ıslanmak aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine delalettir.

Rüyada yazın kar yağması görmek kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hak yolundan ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada dolu dolu su içmek çok büyük başarılar kazanılacağına, kalben çok rahat edileceğine işarettir.

Rüyada yağmur yağması ama ıslanmamak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına alamet eder.

Rüyada yağmur yağması görmek neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına rivayet eder.

Rüyada yağmur yağması ve ıslanmak gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments