Rüyada dolaba balık koymak

Rüyada dolaba balık koymak istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, bekârlığına da veda edeceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına inanılır.

Rüyada dolaba balık koymak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda tartışma ortamlarına çekilebilirsiniz.

Rüyada dolaba balık koymak dertlerin sonlanacağına, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dolaba saklanmak buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolaba girmek aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, çok yıpranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolaba gizlenmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolaba su koymak hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına yorulur.

Rüyada dolaba çiğ et koymak gelirinin giderinden fazla olacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada dolaba tırmanmak yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada dolaba elbise asmak kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments