Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, yanlış adımlar atacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, tüm isteklerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz maddi konularda, kadınsanız duygusal ilişkilerinizde şanslısınız.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine rivayet eder.

Rüyada doğacak erkek çocuğunu görmek sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine işarettir.

Rüyada doğacak çocuğunu emzirmek işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine rivayet eder.

Rüyada doğacak çocuğunu görmek kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına işarettir.

Rüyada doğacak oğlunu görmek durgun giden işlerin açılacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada doğacak bebeğin öldüğünü görmek çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada doğacak çocuğun ismini duymak şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, işinde ustalaşacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine işaret eder.

Rüyada özürlü dövmek borçlanıp, hasta olacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments