Rüyada dişleri misvaklamak

Rüyada dişleri misvaklamak ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, bu kötü durumların üst üste gelmesi sebebiyle çok büyük bir vicdan muhasebesine gidileceğine, kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, işle ilgili olarak bir seyahate çıkmaya, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, evlat sahibi olacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada dişleri misvaklamak gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada dişleri misvaklamak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada dişleri çıkarmak büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, hayırlı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişleri olmamak zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada dişleri sallanmak amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, yeni bir karar alma sürecine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ön dişleri çektirmek iyi bir patron olacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada çürük dişleri çıkarmak yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına delalet eder.

Rüyada dişleri kırık görmek ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına alamet eder.

Rüyada dişleri avucuna dökülmek sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments