Rüyada diş yaptırmak

Rüyada diş yaptırmak yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, ele güne muhtaç olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine işaret eder.

Rüyada diş yaptırmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada başkasının diş fırçasıyla diş fırçalamak alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş macunu ve diş fırçası görmek endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına delalet eder.

Rüyada diş fırçası ve diş macunu görmek büyük kazançlar elde edeceğine, gözünün başka kimseyi görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada diş ipiyle diş temizlemek kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada diş ve diş eti görmek hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş doktoruna diş çektirmek aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada ön diş çekmek ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada diş kusmak şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments