Rüyada dilinde tüy bittiğini görmek

Rüyada dilinde tüy bittiğini görmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada dilinde tüy bittiğini gördüyseniz:

  • Ya da istediğinizi alamayabilirsiniz.

Rüyada dilinde tüy bittiğini görmek sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, artık daha dikkatli davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilinde tüy görmek iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada dilinde tüy bitmek kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine inanılır.

Rüyada dilinde leke görmek işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada dilinde kıl çıktığını görmek kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına işaret eder.

Rüyada dilinde yara olduğunu görmek yenilenme yaşayacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine yorulur.

Rüyada kömürün bittiğini görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada ojenin bittiğini görmek üzüntü veren olayların düzeltileceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments