Rüyada dikdörtgen şekli görmek

Rüyada dikdörtgen şekli görmek güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, bunalacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada dikdörtgen şekli gördüyseniz:

  • Sağlık, finans ya da hukuk başlıkları altında meydana gelebilecek aksilikleri yönetebilecek konumda olmanız gerekiyor.

Rüyada dikdörtgen şekli görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine yorulur.

Rüyada dikdörtgen ayna görmek çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada yıldız şekli görmek hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kelebek şekli görmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine işarettir.

Rüyada hilal şekli görmek rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada şekli bozuk yumurta görmek iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dikdörtgen görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göz şekli görmek büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments