Rüyada devlet dairesinde beklemek

Rüyada devlet dairesinde beklemek istediği her şeyi kolayca alabileceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, yalnız kalınacağına, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada devlet dairesinde beklemek gördüyseniz:

  • Aşırı tepkiler veren kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada devlet dairesinde beklemek daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada devlet dairesinde olmak mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, borç içinde bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada devlet dairesinde çalışmak yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına delalettir.

Rüyada devlet dairesinde işe girdiğini görmek elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına delalettir.

Rüyada devlet dairesinde işe girmek eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada devlet görmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına işaret eder.

Rüyada devlet büyükleri görmek sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine inanılır.

Rüyada devlet kurumu görmek büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments