Rüyada dere ve su görmek

Rüyada dere ve su görmek helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine rivayet eder.

Rüyada dere ve su gördüyseniz:

  • Maddi konularda dikkatli hareket etmeli, değecek şeyler hariç para harcamaktan kaçınmalısınız.

Rüyada dere ve su görmek ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine rivayet eder.

Rüyada dere yüzmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada dere bogulmak yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada kirli dere görmek kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, büyük rahatlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada su akmayan dere görmek hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine alamet eder.

Rüyada yılanlı dere görmek herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine delalet eder.

Rüyada dere kenarından geçmek yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza tabir olunur.

Rüyada çamurlu dere görmek ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments