Rüyada dere kenarında gezmek

Rüyada dere kenarında gezmek kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, iyi geçineceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına delalet eder.

Rüyada dere kenarında gezmek gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz daha çok pratik yöndedir, sözlerinizde ise oldukça açık olacaksınız.

Rüyada dere kenarında gezmek daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, çok büyük zararlar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dere kenarında uyumak özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada dere kenarında namaz kılmak ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına rivayet eder.

Rüyada dere kenarında ağaç görmek korkularının ve kuruntularının biteceğine, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına alamet eder.

Rüyada dere kenarında görmek hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dere kenarında yatmak hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine tabir olunur.

Rüyada dere kenarında olduğunu görmek çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada dere kenarında bebek görmek elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments