Rüyada define yeri kazmak

Rüyada define yeri kazmak kişinin zor günlerden geçeceğine, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, azalacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, gelirinin sürekli olacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine, sıkıntıların büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada define yeri kazmak gördüyseniz:

  • Planlı olunması durumunda gerekli değişiklikleri yapabilir veya doğru yola sapabilirsiniz.

Rüyada define yeri kazmak keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada define yeri görmek belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine alamet eder.

Rüyada define kazmak malvarlığının artacağına, çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine alamet eder.

Rüyada define görmek inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada define aradığını görmek evlerin ayrılacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına alamet eder.

Rüyada mezarlıkta define bulmak amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına rivayet eder.

Rüyada define aramak zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, sevdiğine kavuşacağına delalettir.

Rüyada altın define bulmak doğru işler yapacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments