Rüyada dayısının elini öpmek

Rüyada dayısının elini öpmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, maddi sorunlarının artacağına, yüzünün kızaracağına, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, yakında hedefine ulaşacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada dayısının elini öpmek gördüyseniz:

  • İçinizde beslediğiniz duygu, niyet ya da özlemlerinizi gidermenize yardım edebilecek acil adımlar atmanız gerekiyor.

Rüyada dayısının elini öpmek yaşamına bakacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına delalet eder.

Rüyada ölen dayısının elini öpmek evine haciz geleceğine, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza işarettir.

Rüyada dayısının evlendiğini görmek haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dayısının öldüğünü duymak elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına tabir olunur.

Rüyada dayısının görmek böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, yeni bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada dayısının eşini görmek ailenin büyüyeceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dayısının öldüğünü görmek yüzün güleceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dayısının evine gitmek ortak bir noktada bulaşamayacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments